Greg

Grzegorz Ludwiczak - gitary, kompozycje, teksty, chórki

Od szkoły związany z muzyką, grając w różnych zespołach.

Kompozytor, producent i promotor, który stworzył wiele przebojów dla grupy SETUS („Dobra Bajka”, Niecierpliwa”, „Za Tobą pójdę” i in.), autorskiego projektu Greg Mancol & Ameros czy dla gwiazd Italo Disco takich jak Ken Laszlo i Linda Jo Rizzo.

Kompozycje Grzegorza można usłyszeć m.in. w polskich serialach TV oraz w produkcjach kinowych.

Norbi

          Norbert Sztuk wokal, kompozycje, produkcja muzyczna

Muzyką zajmuje się od wielu lat. W 2002 roku, kiedy to założył zespół ASPIRINE, grający muzykę pop - rock.  Utwory szybko pojawiały się na antenach wielu komercyjnych rozgłośni nie tylko w kraju.

Kompozytor muzyki do filmu fabularnego " Dendrologium" oraz licznych jingli radiowych oraz muzyki do reklam i filmów dokumentalnych TVP oraz National Geographic.
Lider nieistniejącej już grupy Last Minute

Michael

Michał Wolski - instrumenty klawiszowe, wokal, chórki

Pasjonat instrumentów klawiszowych, na których jest w stanie zagrać dosłownie wszystko. Pierwsze muzyczne kroki stawiał w szkole muzycznej, którą ukończył w klasie akordeonu.

Obecnie swoją pasję i umiejętności przenosi na młode pokolenie, ucząc w szkole wszystkiego co jest związane z muzyką.

Grupa ISKAR to trzech doświadczonych muzyków, którzy stworzyli jedyny w Polsce zespół grający muzykę Latino o odcieniu disco, dance, pop i reggaeton. Prekursorami tego gatunku na świecie są m.in. Alvaro Soler, Enrique Iglessias, Gustavo Lima i Juanes.

Grupa ISKAR powstała w czerwcu 2020 roku i już po 3 miesiącach wydała swoją pierwszą płytę. Szukając właściwej dla siebie drogi muzycznej we wrześniu 2020 r. ustabilizował się skład personalny i gatunek muzyczny.
Tak powstała druga płyta „LEILO”, która ukaże się pod koniec maja b.r.
Płyta zawiera 14 autorskich utworów, które zostały wyprodukowane u doskonałych i uznanych na rynku producentów a cały materiał został objęty patronatem przez Clubattack Poland

Grzegorz Ludwiczak, Norbert Sztuk i Michał Wolski - to stali członkowie grupy.
Świetnie rozumieją się muzycznie i mimo że mieszkamy w różnych częściach Polski trzymają razem sztamę.
Pozwala to im na wspólne uzupełnianie się i dawanie z siebie, tego co najlepsze dla muzyki.
Tworzą coś, co lubią i czują.